Home » İş Hukuku » Arçelik Gaziosmanpaşada Hizmetinizde!

Arçelik Gaziosmanpaşada Hizmetinizde!

 

Teknik servis konularında her geçen gün daha büyük bir müşteri kitlesine ulaşmak isteyen Arçelik şirketi, bu yönde yaptığı çalışmalar ile Ülke genelinde büyük bir Arçelik Yetkili Teknik Servis ağı oluşturmayı sürdürüyor. Büyük illerde sayısı oldukça fazla olan servis ekipleri günün her saatinde müşterileri tarafından ulaşılır olmak ve kısa sürede arızalara müdahale etmek üzere eğitilmiştir. Arçelik şirketi tarafından ön görülen kalite standartlarını, arızalı cihazları tamir ederken de uygulayan ekiplerimize büyük bir gönül rahatlığı ile arızalı tüm Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.

ARÇELİK GAZİOSMANPAŞA SERVİSLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Gaziosmanpaşa Arçelik Servisleri bütün bozuk ürünlerin üstesinden gelecek bilgi birikimi ve beceriye sahip usta ekiplerden meydana gelmiştir. Sağlam işçilik ve kaliteli teknik destek hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanan Gaziosmanpaşa Arçelik Teknik Servisleri size sadece bir telefon uzaklığındadır.

Kesintisiz hizmet anlayışı ile bir birine her an bağlı servis ekiplerinden meydana gelen ağımız ile istediğiniz zaman size hizmet vermeye hazırız. İster garantili olsun ister garanti kapsamı dışında olsun tüm Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ürünleriniz büyük bir itina ile tamire alınır. Bire bir orijinal yedek parça garantisi veren servis ekiplerimiz kaliteli hizmet standartlarını daha yükseğe taşımak istiyor.

Gaziosmanpaşa Arçelik Servislerine Arızalı ürünlerinizi teslim ederken içiniz son derece rahat olsun. Gerekli eğitimi alan ekiplerimiz, kısa bir zaman içinde cihazınızı size ilk günkü sağlam haliyle teslim edecektir. Gezici servis aracı ile arızalara çabucak müdahale eden servislerimize her an ulaşmanız mümkündür. www.teknicservis.com sitemize giriş yaparak size en yakın Gaziosmanpaşa Arçelik Servis Numaralarına ulaşmanız mümkündür.

Cevapla

Email adresiniz paylasilmaz.. Zorunlu alanlari doldurunuz. *

*